Про проєкт

МЕТА ПРОЄКТУ

Ми хочемо посилити серед українців культуру регулярних медичних чекапів, що в свою чергу приведе до покращення якості та тривалості їх життя.

Ми хочемо активувати потік медичних туристів до Львова та регіону з інших областей України та із-за кордону, що збільшить кількість клієнтів для локальних медичних бізнесів.

Проєкт є частиною комплексу зусиль Львівського кластеру медичного бізнесу та партнерів з розбудови Львова як медичного хабу Східної Європи.


ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ВЕБПЛАТФОРМИ?

1. Необхідно бути приватним медичним центром у Львові або у Львівській області та мати позитивну ділову репутацію.

2. Серед Ваших послуг мають бути медичні чекапи (загальні або спеціалізовані) або ж Ви готові їх впровадити. 

3. Необхідно долучитись до Львівського Кластеру Медичного Бізнесу (контактуйте із виконавчою директору Кластеру - Олесею Халецькою, +38 063 39 16 496, [email protected]). Процедура:
   - заявка;
   - членський внесок 1375 або 2083 грн/міс. (для організацій зі штатом до 50 або більше 50 працівників);
   - затвердження Правлінням кластеру.

4. Участь у вебплатформі є безкоштовною.


ІНІЦІАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Проєкт став можливим в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Виконавець проєкту – Львівський Кластер Медичного Бізнесу в партнерстві з Клубом Ділових Людей Україна.